HX 33

HX 33 to morski, komfortowy katamaran turystyczny o długości 10m. Zaprojektowany jest w kilku wersjach zabudowy. Premiera katamarana przewidziana jest na 2022r.

  • Czarter
  • Family
  • Daily Boat

Wersja Charter, jest zaprojektowana biorąc pod uwagę potrzeby firm czarterowych. Dwa niezależne pływaki, stanowią dwie strefy mieszkalne, niezależne od siebie. W każdym pływaku znajdziemy po 2 koje, toaletę z prysznicem oraz szafki do komfortowego trzymania rzeczy osobistych. Pokład środkowy, to strefa wspólna – salon z miejscem do wypoczynku oraz wyposażoną kuchnią. Na jachcie może żeglować do 8 osób.

Wersja Family przeznaczona jest do komfortowej żeglugi całej rodziny. W stosunku do wersji czarterowej ograniczona została liczba koi na rzecz przestrzeni użytkowej. W jednym z pływaków mamy więc przestronną kabinę sypialną dla dwóch osób oraz toaletę. W drugim pływaku znajduje się druga kabina (mogąca stanowić np. pokój dla dzieci) oraz przestrzeń mieszkalną z szafami, stolikiem itp. Na jachcie znajduje się również tak zwana koja skipperska. Caość stanowi przestronny i komfortowy dom na wodzie dla całej rodziny.

Wersja Daily boat jest zaprojektowana z myślą o wypożyczalniach łodzi i jachtów na krótkie rejsy jednodniowe. Na katamaranie znajdziemy zatem tylko jedną kabinę oraz koję skipperską, dwie toalety, prysznic. Zmniejszona została ilość szaf i miejsc bagażowych, a większość przestrzeni stanową miejsca do relaksu takie jak wygodne siedziska, stoliki, kuchnia, a nawet bar.

 

Mastercat HX 33  jest konstruowany z użyciem najnowocześniejszych materiałów i metod produkcji. Produkcja kadłubów odbywa się metodą infuzji, co powoduje, że jacht jest stosunkowo lekki i zarazem wytrzymały. Zastosowane elementy wyposażenia, okucia, ożaglowanie i silniki pochodzą od najlepszych na świecie dostawców, którzy dostarczają elementy i materiały najwyższej jakości ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami.